KONSULTACJE dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Wracamy do pracy (zasadniczo - zdalnej).

Studenci, którzy piszą u mnie pracę inżynierską zapraszam do przesyłania prac pocztą elektroniczną, bez kontaktu osobistego (tak jak w okresie kwiecień-lipiec 2020: .pdf + .docx).
Studentów, którzy mają jakąś sprawę do mnie, proszę o napisanie emaila, podając w nim imię, nazwisko, specjalność, rok studiów, tryb studiów (stacjonarny czy niestacjonarny) i czego dotyczy sprawa. Zdecyduję, czy konieczny jest kontakt osobisty. Proszę nie przychodzić na konsultacje bez wcześniejszego umówienia się.
UWAGA: Z powodu epidemii nie spotykamy się na konsultacjach ad hoc, tylko po wcześniejszym emailowym umówieniu się ze mną (na konkretną godzinę).Oczywiście warunkiem spotkania jest maseczka/przyłbica zakrywająca usta i nos!
Najbliższe konsultacje (po wcześniejszym emailowym umówieniu się) odbędą się 21.09.2020 roku (poniedziałek) w godz. 10:00-12:00 w pokoju C-127b.
Zapraszam do kontaktu emailowego.

ERASMUS Students of the Faculty of Navigation of the Gdynia Maritime University I invite on my duty hours (please earlier send me an email).


Adam Salomon - blankiety dokumentów do podręcznika Spedycja - teoria, przykłady, ćwiczenia, Wyd. AM, Gdynia 2011

Spedycja - teoria, przykłady, ćwiczenia

Blankiety dokumentów spedycyjno-transportowych i inne pliki związane z podręcznikiem A.Salomon, Spedycja - teoria, przykłady, ćwiczenia, Wyd. AM, Gdynia 2011 są do pobrania ze strony: download_Spedycja1.html